Zavřete oči a představte si ideální víkendový den. Budík neexistuje, pravděpodobně bude léto a venku nádherně svítí sluníčko, Vy jste schoulení v peřinách a milovaný partner se potichu vytratil z ložnice, aby Vám připravil snídani do postele. Možná Vám přichystá vejce se slaninou či palačinky, možná to bude „jen“ čerstvý chléb s domácí marmeládou, každopádně na podnose nesmí chybět kvalitní Bílý čaj http://www.teaway.cz/c/caj-dle-druhu/bile-a-kvetouci-caje .
Při takovém ránu se Vám jistě zvedne nálada a budete prožívat svůj den opravdu naplno. A není divu. Bílý čaj je vyroben z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, je bez konzervantů, chemických ochucovadel či sladidel a tak svému tělu hned po ránu poskytnete to nejlepší, co můžete.

Čaj zelený, bílý i ovocný

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky mnoha druhů, nabízíme ovocný, bylinný, černý zelený i bílý čaj. Vybíráme pro Vás jen ty nejlepší značky. Ať už se jedná o zpracování či použité suroviny, s námi si můžete být jisti, že vše je do posledního detailu pečlivě kontrolováno, aby se do Vašeho šálku dostalo jen to nejlepší.

Můžete vybrat ze široké nabídky mnoha druhů
4 (80%)6