Jsme firmou, která provádí stavby, údržby a opravy kanalizací, vodovodního potrubí i jiných objektů.http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-kanalizace“ title=“http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-kanalizace“>Čištění kanalizace je vcelku náročná práce, ale ne pro nás, protože máme k dispozici tým zkušených pracovníků, kteří si s každým problémem hravě poradí. Opravy, údržby, revize a další úkony přenechejte na starost nám.

Kontroly, opravy a čištění kanalizace provádíme nejen pro domácnosti, ale zároveň pro firmy a areály, které naši pomoc mohou rovněž využít. Zařídíme i napojení kanalizace na veřejné kanalizační sítě. Veškeré rekonstrukční práce zahrnují i následné zednické a malířské úpravy, abyste neměli žádné další starosti.

Vaše i naše spokojenost

Spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější. Přejeme si, aby se klienti díky nám zbavili svých starostí a aby získali pocit, že se na nás mohou kdykoliv s důvěrou znovu obrátit. Čištění kanalizace je úkol, který vyřešíme rychle a za rozumnou cenu. Jsme spokojeni, jenom pokud jste spokojeni i vy.