Zelená káva na hubnutí (green coffee)

zelena-kava

Slyšeli jste někdo o zelené kávě ne hubnutí (Green  Coffee)? S kávou můžete údajně zhubnout až 14 kg za 4 týdny. Měla by prý spalovat tuky a potlačovat chuť k jídlu. Máte s tím někdo zkušenosti?


AKTUÁLNĚ – Vypadá to, že jde o podvod, píše o tom i Protivná blondýna na svém blogu.

Kontakty na prodejce tablet Green Coffee:

  • AFS LTD
  • STe 1156 Bp 303
  • Anjouan, Mutsamudu
  • Comoros

Telefonní číslo:
Polsko : +58 585 858 956
Litva: +370 5 2077977
Bulharsko: +359 02/4917917.

2 komentáře u „Zelená káva na hubnutí (green coffee)

  1. POZOR: JEDNÁ SE O ZDRAVÍ VELMI NEBEZPEČNÝ PODVOD – RŮZNÉ ZÁZRAČNÉ TABLETY NA HUBNUTÍ, APOD. JE ZVLÁŠTNÍ, ŽE V URČITÉM OBDOBÍ ZDE PRAVIDELNĚ PŘIBÝVALY VÝHRADNĚ KLADNÉ RECENZE A VŽDY PODEPSANÉ JMÉNEM PŘÍJMENÍM + MĚSTO. DÁLE JSME ZJISTILI, ŽE KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK JE PSÁN Z JINÉ IP ADRESY (ČASTO VELMI EXOTICKÉ ZEMĚ), A TAK JSME SE ROZHODLI ROZŠIFROVAT DANÉ IP ADRESY. VÝSLEDEK? VŠECHNY KLADNÉ KOMENTÁŘE PÍŠE JEDNA A TATÁŽ OSOBA Z JEDNÉ IP ADRESY, KTERÁ SE NACHÁZÍ V POLSKU.

  2. Já mám, ale dobrou zkušenost 🙂 Nevím jak ostatní, ale takové věci neobjednávám ze zahraničí, kde vyžadují platbu předem…Green Coffe jsem si objednala z http://hlavnezdrave.cz/ . Zhubla jsem 8 kilo za měsíc. Samozřejmě jsem zvýšila příjem tekutin a poupravila jídelníček. Green Coffe napomáhá tělu, aby lépe přeměňovalo uložené tuky na energii a rychleji je pálilo.Zrychluje metabolizmus a také jej očišťuje. Navíc u tohoto není žádný jojo efekt. Teď mají v akci takže objednávám i pro manžela a sestru 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *